Zadaj pytanie on-line

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Podanie adresu e-mail jest równoznaczne z zaakceptowaniem subskrybcji naszej firmy, którą będziemy wysyłać na podany e-mail.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Najczęściej zadawane pytania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

-Dlaczego podczas rejestracji powinienem podać nr telefonu?

Dane takie jak nr telefonu, mejl ułatwiają kontakt z Państwem w przypadku ustalania niektórych informacji takich jak brak niektórych pozycji towaru potrzebnych do skompletowania zamówienia lub zmiana czasu dostawy. Poza tym, znaczące są przy dostawie towaru przez kuriera czy pocztę.

-Co oznacza napis „zapytaj o produkt”

Napis „zapytaj o produkt” oznacza, że Państwo są zainteresowani danym towarem, którego w danym momencie nie ma na stanie sklepu, lub stan magazynowy jest poniżej minimum.
W przypadku z korzystania z opcji powiadomień, jeśli towar pojawi się w sklepie – otrzymają Państwo powiadomienie, że interesujący Państwa towar jest już na sklepie. W przypadku, jeśli tego towaru już nie będzie – otrzymają Państwo również informację, że towaru nie będzie już w sprzedaży.

-Skąd mogę pobrać formularz reklamacyjny lub formularz wymiany?

Stosowne formularze można pobrać z zakładki „Reklamacje i zwroty” znajdujące się na samym dole strony.

-Złożyłem(łam) dwa/trzy/cztery zamówienia, czy można wysłać je jedną przesyłką?

Tak, w takiej sytuacji prosimy o kontakt z działem obsługi Klienta telefonicznie lub mejlowo. Proszę podać numery zamówień, które mają być połączone w jedno. Połączenie zamówień zostanie potwierdzane mejlem. Oczywiście naliczona zostanie tylko jedna opłata za przesyłkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe